Нагороджено кращих шахістів ТНМУ

8 лютого 2021 року після послаблення карантинних обмежень відбулося нагородження переможців традиційних шахових онлайн-турнірів Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського «ТНМУ Арена».

Привітав молодих людей та вручив нагороди ректор ТНМУ, професор Михайло Корда: «Бажаю вам нових перемог, гарних ігор і, головне, надіюся на те, що турнір і надалі буде об’єднувати наших шахістів. Я хочу, щоб наші студенти, юні таланти мали можливість постійно вдосконалювати свою гру та отримували задоволення від участі в шахових баталіях».

У онлайн-турнірі «ТНМУ АРЕНА», який відбувся 15 листопада 2020 року, переможцем змагань став Михайло Якимчук, інтерн-стоматолог, друге місце виборов Олександр Іванюк, студент п’ятого курсу медичного факультету, третє – Ібрахім Ібікунле, студент другого курсу факультету іноземних студентів.

11 квітня 2021 року в грі «Chess spring 2021 Arena» перше місце посів Олександр Іванюк (ММ-507), друге місце – Михайло Якимчук (інтерн-стоматолог), третє місце посів студент другого курсу факультету іноземних студентів – Muhammad Talha (ІМ 230).

За результатами онлайн-турніру «Chess winter 2021 Arena», який відбувся 2 грудня 2021року, призові місця отримали:

1 місце – Максим Дерлиця, студент другого курсу медичного факультету;

2 місце – Ibrahim Ibikunle, студент третього курсу факультету іноземних студентів,

3 місце виборов Shubham Samrat, студент першого курсу медичного факультету.