ВИЗНАЧИЛИСЯ ПЕРЕМОЖЦІ КУБКУ РЕКТОРА ТНМУ З ФУТБОЛУ

З 25 по 27 квітня у ТНМУ імені І. Я. Горбачевського відбувся Кубок ректора з футболу 2023. Ініціатором турніру став Студентський парламент ТНМУ. У змаганнях взяли участь 8 команд зі всіх факультетів.

Призові місця розприділилися наступним чином:

1 місцеРеал МЕДрід – 4 курс (Бойко Мирон, Оверчук Владислав, Левицький Максим, Саніблідзе Віталій, Паславський Тарас, Макогін Павло, Пошелюжний Юрій).

2 місце – 6 курс (Савчук Андрій, Дичок Михайло, Столяр Владислав, Горішній Максим, Павлик Андрій, Шпенюк Юрій)

3 місце – Фізична терапія (Павлишин Мар‘ян, Січевський Володимир, Навізівський Дмитро, Баландюк Дмитро, Видойник Тарас, Сава Богдан, Юрченко Влад, Качка Дмитро).

4 місце – 5 курс

Найкращим гравцем турніру став учасник команди 6-го курсу –Андрій  Савчук.

Футбольний змагання відбувалися на базі спортивного комплексу ТНМУ.

Окрему подяку висловлюємо товариству Червоного Хреста України за допомогу в організації медичного супроводу. А також дякуємо декану медичного факультету – професору Петру Григоровичу Лихацькому за урочисте нагородження переможців та теплі слова!

Хочемо зазначити, що це перший традиційний Кубок ректора з футболу серед студентів з 2020 р.

Організатори: Мехедок Олександр і Флінта Святослав, допомагали й інші учасники Студентського парламенту.

Інформацію надала Софія Берегуляк

Світлини Миколи Василечка