ЛИХОЛАТ МАКСИМ ГІДНО ПРЕДСТАВИВ ТНМУ НА XVIII ЛІТНІЙ УНІВЕРСІАДІ УКРАЇНИ З ДЗЮДО

З 3 по 5 квітня в місті Луцьк на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки відбулася XVIII літня Універсіада України з дзюдо. У змаганнях взяли участь 163 спортсмени, які представляли 33 вищі навчальні заклади з 18 регіонів України. На цих змаганнях наш університет представляв студент 2 курсу медичного факультету (ММ – 210) кандидат в майстри спорту Лихолат Максим. Студент виборов 7 місце серед 23 учасників у своїй ваговій категорії і приніс нашому університету 21 заліковий бал. Під час запеклого поєдинку за призові місця наш студент поступився Чемпіону Кубка Європи. Слід відзначити, що Лихолат Максим призер міжнародних та всеукраїнських турнірів, бронзовий призер Чемпіонату України та ІІІ літньої Гімназіди України.

Студент висловлює щиру подяку керівництву університету за сприяння та фінансування поїздки на турнір. Окрема подяка тренеру за можливість представити ТНМУ на Універсіаді. Безмежна вдячність ЗСУ за змогу брати участь у спортивних змаганнях.