ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ 2023 У ТЕРНОПОЛІ

24 червня у Тернополі в парку ім. Т.Г.ШЕВЧЕНКА  відбулося справжнє спортивне свято – Олімпійський день – 2023. Локацію «Фізична реабілітація в спорті» від Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського виставляли доценти кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання Давибіда Наталія Олегівна та Новакова Любов Володимирівна. Також в даній локації взяли участь здобувачі вищої освіти кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання Баврук Павло Олегович, Стаднічук Володимир Анатолійович, Навізівський Дмитро Романович, Марусій Катерина Євгенівна, Прокопа Віталій Ігорович.

Локацію масажу представила доцентка кафедри фізичної терапії ерготерапії та фізичного виховання ТНМУ Імені І. Я. Горбачевського МОЗ України Давибіда Наталія Олегівна

Інформацію подала Наталія Давибіда