ПЕРЕЦЬ ДМИТРО ОДИН ІЗ НАЙКРАЩИХ ФРИСТАЛІСТІВ В УКРАЇНІ

З 27 жовтня по 12 листопада 2023 року у місті Хінтертукс Австралія проходили навчально-тренувальні збори із спеціальної підготовки з фристайлу (могул). Могул – дисципліна фристайлу, спортсмени змагаються в спуску на лижах спеціально підготовленою горбистою трасою та виконанні акробатичних елементів на двох трамплінах. В період міжсезоння спортсмени змагаються у вправності стрибків на батуті та зі спеціальної фізичної підготовки.

На цих змаганнях студент першого курсу ТР-102 медичного факультету спеціальності «Терапія та реабілітація» кандидат у майстри спорту Перець Дмитро двічі зійшов на п’єдестал пошани виборовши золото та бронзу на Всеукраїнських змаганнях зі стрибків на батуті та спеціальної фізичної підготовки з фристайлу (могул). Бажаємо Дмитру подальших успіхів та висловлюємо слова безмежної вдячності ЗСУ за можливість проведення тренувань та змагань для наших спортсменів.

Інформацію надав Дмитро Перець