КОМАНДА СТУДЕНТСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ ТНМУ ПЕРЕМОГЛА У ЗАГАЛЬНОМУ ЗАЛІКУ КУБКА ШУХЕВИЧА

З 18 вересня по 1 жовтня 2023 року у місті Терноплі проходили патріотично-спортивні змагання Кубок Шухевича 2023. За перемогу в цьому турнірі боролися 8 команд серед яких представники зі студентських самоврядувань університетів та молодіжних громадських організацій міста Тернополя. Змагання проводились з наступних дисциплін: інтелектуальні ігри, плавання, шахи, баскетбол, скелелазіння, волейбол, футбол та стрільба.

Командну першість для Тенопільського національного медичного університету вибороли наступні студенти: Мехедок Олександр, Оплета Ольга, Флінта Святослав, Флінта Ростислав, Левицький Максим, Саніблідзе Віталій, Бойко Мирон, Оверчук Влад, Крижанівська Мар’яна, Струк Марта, Труфанов Павло, Льодовий Валентин. Дякуємо збройним силам України за можливість проведення змагань, а студентам бажаємо подальших успіхів у всіх сферах життя.

Інформацію надав Мехедок Олександр.