Cтуденти ТДМУ підготували театралізоване дійство з нагоди вшанування пам’яті Івана Франка

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського нещодавно відбувся літературно-музичний вечір «Тричі мені являлася любов…», присвячений відомому генію українського народу Івану Франку і прекрасному почуттю в житті кожної людини – коханню. Ініціативу студентів  3 курсу медичного факультету підтримали викладачі  кафедри фармакології  з клінічною фармакологією.

????????????????????????????????????

Нагадаємо, що 2016 рік в Україні проголошено роком Івана Франка та Михайла Грушевського (Указ Президента України «Про вшанування пам’яті Івана Франка» № 687/2015 від 08.12.2015 р.; Указ Президента України  «Про відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського» № 63/2015 від 09.02.2015 р.).

Потрібно зазначити, що студенти доклали чимало зусиль для організації вищезгаданого творчого вечора і провели його у формі театральної постановки, в якій відобразили  хвилюючі миті особистої долі та світогляд Івана Франка. Через призму глибокого почуття перед глядачами промайнуло все життя поета.

DSC_6927 DSC_6930 DSC_6954

Роль Івана Франка майстерно зіграв Андрій Дивак. Ролі жінок, якими захоплювався Франко, зіграли  Ольга Середюк, Анна Дем’янюк, Наталія Кріль, Тетяна Білокінь.

DSC_6946

Глядачі, затамувавши подих, слухали душевне декламування віршів поета Оленою Жуковською, Мар’яною Позунь, Богданом Мартинюком, Марією Крупинською, Оксаною Крутиголовою, Христиною Глембович, Катериною Андрушкевич, Марією Гайдою.

Проникливі  музичні номери подарували глядачам  Вікторія Богдан, Василь КомендантОксана Олійник, Юлія Валага, Марта Сивик, Тарас Ярицький та Роман Ребець.

DSC_6976

Ведучими вечора були студенти Володимир Дзюрбан та Мар’яна Яремишин.

DSC_6949

DSC_6959

Викладачі кафедри фармакології  з клінічною фармакологією щиро вдячні студентам кураторських груп, які організували це прекрасне дійство.