Меню Закрити

– Проєкти ТНМУ

У серпні 2020 року університет отримав велику кількість сучасного лабораторного обладнання зі США від неприбуткової організації «Seeding Labs» (Бостон) у результаті виграного ґранту в рамках програми «Instrumental Access» (ТУТ)

Проєкти Програми транскордонного співробітництва ЄІС Польща-Білорусь-Україна 2014-2020: «Спільні дії спрямовані на зниження захворюваності на туберкульоз та зрівнювання доступу до медичних послуг в найбідніших і найбільш маргінальних громадах Польщі, Білорусі та України» та «Стиль життя різних соціальних і професійних груп населення та цивілізаційні загрози здоров’ю у прикордонному регіоні PL-BY-UA»,

Спільний проєкт з University of Miskolc (Hungary) – EurECAS (European Evaluation of Comportment and Addiction among Students) project.

У ТНМУ продовжується робота з вивчення епідеміології, клініки та профілактики Лайм-бореліозу серед населення різних регіонів України. Проводяться клінічні і лабораторні дослідження для встановлення поширеності та захворюваності серед працівників лісових господарств, а також населення, що є частиною спільного українсько-польського проекту «Дослідження епідеміології, патогенезу, клініки та профілактики бореліозу» в рамках науково-дослідницьких проектів Європейського Союзу.

Співпраця з лабораторіями «IGeneX Inc.» і «ID-FISH Technology» (Пало Альто, США), лабораторією Інституту медицини села, що в місті Люблін (Польща) та спільне з ними дослідження збудників Лайм-бореліозу та інших трансмісивних інфекцій (анаплазмозу та бабезіозу) у кліщів, відібраних з довкілля Тернопільської області.

У рамках програми #TwinForHope – Медична школа Університету Манчестера стала партнером-побртимом ТНМУ

Науковці університету є учасниками ініціативи May Measurement Month (MMM). Дану ініціативу започатковано International Society of Hypertension у 2017 році з метою підвищення обізнаності населення щодо необхідності постійного контролю артеріального тиску.

Кафедра дитячих хвороб з дитячою хірургією ТНМУ представляє університет у міжнародному консорціумі «COVID Human Genetic Effort», метою якого є виявити генетичні та імунологічні основи різних клінічних форм SARS-CoV- 2 інфекції, включаючи мультисистемний запальний синдром у дітей (MIS-C), long COVID, а також розшифрувати молекулярні, клітинні та імунологічні механізми, які лежать в основі резистентності до вірусної інфекції чи захворювання, або схильності до тієї чи іншої форми важкого захворювання.

У 2017-2019 роках реалізовувася проект «Імплементація моделі поєднання навчання лікарів та громадської настороженості з діагностикою первинних імунодефіцитів у дітей Тернопільської області» завдяки виграному грантові Jeffrey Modell Foundation.