Відбулося планове засідання ректорату ТДМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського під головуванням ректора, професора Михайла Корди відбулося 19 травня цього року.

Rektorat-16056001

Rektorat-16055992

Rektorat-16056000

Про роботу навчально-практичних центрів первинної медико-санітарної допомоги доповів помічник проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи, доцент Вадим Творко.

????????????????????????????????????

Голова профспілкового комітету, доцент Петро Лихацький проінформував про організацію літнього відпочинку студентів та викладачів.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.