Відбулося планове засідання ректорату ТДМУ

Планове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського під головуванням ректора ТДМУ, професора Михайла Корди відбулося 11 січня 2018 року.

Про матеріальне забезпечення студентів-сиріт і студентів, які є вихідцями з радіоактивно забруднених територій, доповіла доцент Іванна Кернична.

Директор студмістечка Юрій Балабан проаналізував стан дотримання студентами правил внутрішнього розпорядку в гуртожитках університету.

Про організацію профорієнтаційної роботи в ТДМУ доповів доцент Григорій Загричук.

У «Різному» виступили декан медичного факультету, доцент Галина Крицька та декан факультету іноземних студентів, професор Петро Сельський.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.