Студенти-волонтери ТНМУ відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей

4 лютого 2021 року студентами-волонтерами загальноуніверситетського руху «MISERICORDIA» була проведена чергова благодійна акція. Молоді люди відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Цього разу у нас була можливість поспілкуватися з дітками та приділити їм увагу. Приємно було бачити їхні життєрадісні оченята, слухати їх та радіти їхнім вмінням та досягненням.

Діткам було передано зимовий одяг, взуття, солодощі та фрукти.

До акції долучилися Марта Рибенчук, Діана Сторощук, Вікторія Вахновська, Остап Сатурський, Анастасія Надкевич, Тетяна Опер, Адріана Бучко, Ілля Сороківський, Христина та Ігор Майхруки, Оля Рівна, Яна Чайка, Христина та Оксана Пелип, Марта Струк.

Будемо раді, якщо наша волонтерська родина поповниться новими обличчями.

Староста загальноуніверситетського руху MISERICORDIA Опер Тетяна