Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

23 лютого 2021 року під головуванням ректора університету, професора Корди Михайла Михайловича відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ в дистанційному режимі.

Перед початком засідання в урочистій обстановці було вручено атестати професорів:

• Слабому Олегу Богдановичу,

• Ястремській Світлані Олександрівні,

• Лотоцькій Олені Володимирівні,

• Бакалюк Тетяні Григорівні,

• Логойді Лілії Святославівні,

• Теренді Наталії Олександрівні.

Першим питанням порядку денного засідання були конкурсні справи. Інформацію про претендентів на присвоєння вчених звань доцента надав учений секретар, проф. Герасимюк Ілля Євгенович.

За результатами таємного голосування вчені звання доцентів було присвоєно:

• Кравчуку Леоніду Васильовичу – по кафедрі педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін;
  • Чорномидзу Андрію Васильовичу – по кафедрі фармакології з клінічною фармакологією;
  • Драчу Ігорю Дмитровичу  – по кафедрі української мови;
  • Курило Христині Іванівні – по кафедрі фармакології з клінічною фармакологією.

Звіт про фінансово-господарську діяльність університету за 2020 рік зробила головний бухгалтер університету Мудрик Тетяна Євгенівна.

Звіт про роботу стоматологічного факультету зробила декан стоматологічного факультету, доц. Бойцанюк Світлана Іванівна.

Про видавничу діяльність співробітників університету та про роботу видавництва «Укрмедкнига» доповіла заступник ректора з видавничих питань Логін Любов Василівна.

Поточні справи доповідали:

– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай Аркадій Гаврилович

-проректор з наукової роботи, проф. Кліщ Іван Миколайович.