У ТНМУ перезатверджено склад Наглядової ради вишу

Згідно з Законом України «Про вищу освіту», Положенням про Міністерство охорони здоров’я України, Статутом Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського та Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24 грудня 2020 року в онлайн-форматі відбулося перезатвердження складу Наглядової ради ТНМУ.

До її складу увійшли:

• Войцех Барг – завідувач кафедри і клініки внутрішніх хвороб, пульмонології та алергології Вроцлавського медичного університету імені Пястув Шльонських (Польща)

• Петро Гадз – голова ради обласного об’єднання «Тернопільська обласна рада сільськогосподарських підприємств», голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром», Герой України

• Володимир Іванишин – ректор Подільського державного аграрно-технічного університету, доктор економічних наук, професор

• Віталій Коблош – директор Департаменту гуманітарної та соціальної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України

• Василь Лазоришинець – директор Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова НАМН України, академік НАМН України, доктор медичних наук, професор

• Сергій Надал – Тернопільський міський голова

• Віктор Овчарук – генеральний директор Комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина» Тернопільської обласної ради, кандидат медичних наук, доцент

• Віталій Цимбалюк – президент НАМН України, академік НАМН України, доктор медичних наук, професор

• Володимир Шкробот – генеральний директор Комунального некомерційного підприємства «Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня», кандидат медичних наук, доцент.

Під час засідання новоствореної Наглядової ради першим питанням порядку денного було обрання голови та секретаря. Петра Гадза було одноголосно переобрано головою цього органу управління. Секретарем Наглядової ради став Володимир Шкробот.

Перед присутніми виступив ректор Тернопільського національного медичного університету, професор Михайло Корда. Він представив звіт про діяльність ТНМУ за 2020 рік. Члени Наглядової ради високо оцінили роботу і здобутки університету за попередній рік.

До завдань і обов’язків Наглядової ради входить:

• розгляд шляхів перспективного розвитку вишу;
  • надання допомоги адміністрації університету в реалізації державної політики у галузях вищої освіти і науки;
  • забезпечення ефективної взаємодії університету з державними органами та органами місцевого самоврядування, науковою громадськістю, суспільно-політичними організаціями та суб’єктами господарської діяльності в інтересах розвитку та підвищення якості освітньої діяльності і конкурентоспроможності університету;
  • здійснення громадського контролю за діяльністю Університету.

Строк повноважень затвердженого складу Наглядової ради становить п’ять років. Члени Наглядової ради виконують свої обов’язки на громадських засадах. Організаційною формою її роботи є засідання, які відбуваються за необхідністю, але не рідше одного разу на рік. У засіданнях Наглядової ради з правом дорадчого голосу бере участь ректор університету або особа, яка виконує його обов’язки.

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.