Студенти ТНМУ – треті у змаганнях з шахів

16 квітня 2019 року в бібліотеці імені Л.Каніщенка (ТНЕУ) стартували ігри з шахів в рамках III Відкритої універсіади Тернопільської територіальної громади серед закладів вищої освіти.

Збірна команда Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевськогобула представлена двома командами ТНМУ-1 і ТНМУ-2. Окрім нашої команди, у змаганнях взяли участь ТНЕУ-1 і ТНЕУ-2, ТНПУ-1 і ТНПУ-2, Бережанський агротехнічний інститут. Сім збірних розігрували між собою командну першість. Кожна команда мала зіграти по 6 ігор.

Майже чотири години тривали бої на шахових дошках. В результаті I місце здобула команда ТНЕУ-1, друге – ТНПУ-1 і третє – ТНМУ-2.

Наша команда у складі Krzystof Perdak, Марія Смєшкова, Соломія Пиндиківська, Михайло Бандрівський здобула шість очок і посіли призове місце. Гравці ТНМУ-1 отримали шосте місце.

Тренер-представник  команди – Новакова Любов Володимирівна.