Розпочинається голосування за авторські роботи у рамках проекту студентів ТНМУ «Art Fiesta»

Нещодавно команда студентів Тернопільського національного медичного університету (Shumael Zyan, Anna-Maria Koval, Denis Sunten) започаткувала мистецький конкурс «Art Fiesta». Включно до 16 травня 2020 року вони приймали  від всіх бажаючих арт-роботи. З 20 травня розпочнеться голосування з метою обрати найкращі малюнки.

Загалом на адресу організаторів конкурсу надійшло 96 робіт, з яких 41 ескіз, 14 портретів, 24 пейзажі, 17 малюнків, виконаних в інших жанрах.

Щодо географії учасників, то студенти з Індії подали 48 робіт, з України – 34, Пакистану – 5, Нігерії – 3, Гани – 2, Еквадору – 2, Ірландії – 1, Бангладеш – 1.

Публікування робіт і голосування відбуватиметься на сторінці:

Проголосувати чи переглянути роботи можна лише за умови підписання на цю сторінку.

Щодо правил визначення переможців, то 60% оцінювання робіт становитимуть результати голосування. При цьому організатори будуть враховувати лише коментарі, а не вподобання. Решта 40% складатиме оцінка професійного журі.

Уже з 20 травня оргкомітет конкурсу розпочне публікувати усі отримані малюнки і за них можна буде голосувати. Всі голоси (коментарі) приймаються до 7 червня включно. Результати конкурсу будуть оголошені 9 червня.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.