Відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ

25 травня 2021 року під головуванням ректора університету, професора Корди Михайла Михайловича відбулося планове засідання вченої ради ТНМУ. Засідання відбувалося у новоствореній лекційній аудиторії № 5-А на 4-му поверсі морфологічного корпусу нашого університету.

Перед початком засідання ректором, проф. М.М. Кордою було вручено дипломи докторів наук шести співробітникам університету, а також іменні стипендії чотирьом студенткам ННІ медсестринства.

Першим питанням порядку денного засідання були конкурсні справи. Інформацію про претендентів на посади завідувачів кафедр і професорів кафедр та присвоєння вчених звань надав учений секретар, проф. Герасимюк Ілля Євгенович.

За результатами таємного голосування на посади завідувачів кафедр було обрано:

• Нагірного Ярослава Петровича – на посаду завідувача кафедри хірургічної стоматології;

• Яшана Олександра Івановича – на посаду завідувача кафедри отоларингології, офтальмології та нейрохірургії;

• Авдєєва Олександра Володимировича – на посаду завідувача кафедри дитячої соматології.

На посаду професора кафедри громадського здоровʼя та управління охороною здоровʼя обрано доктора медичних наук Теренду Наталію Олександрівну.

Вчене звання професора присвоєно:

• Стравському Ярославу Степановичу – по кафедрі медичної біології.

Вчене звання доцента присвоєно:

• Даньчак Світлані Володимирівні – кафедра клінічної імунології, алергології та загального догляду за хворими;

• Махніцькому Андрію Вікторовичу – кафедра загальної хірургії;

• Будняк Лілії Іллівні – кафедра управління та економіки фармації з технологією ліків.

Питання «Організація виробничої практики, затвердження планів та баз проведення» доповідав керівник відділу виробничої практики студентів, канд.мед.н. Герасимюк Максим Ілліч.

Звіт АГЧ за 2020-2021 н.р., затвердження плану проведення капітального і поточного ремонтів зробив проректор з НПР та соціальних питань, проф. Слабий Олег Богданович.

Поточні справи доповідали:

– проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Шульгай Аркадій Гаврилович.

– проректор з наукової роботи, проф. Кліщ Іван Миколайович.

• Про переможців конкурсу наукових робіт повідомив академік НАМН України, проф. Андрейчин Михайло Антонович.