Фахівці ТНМУ консультували пацієнтів у Бучачі

15 травня 2019 року відбувся виїзд консультативної бригади Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського у Бучачі в КНП «Бучацька ЦРЛ». До складу команди фахівців увійшли доцент Юрій Герасимець – помічник проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи, доцент кафедри акушерства та гінекології ННІ ПО Валентина Коптюх, доцент кафедри невідкладної та екстреної медичної допомоги Оксана Сидоренко, доцент кафедри внутрішньої медицини №1 Людмила Наумова, доцент кафедри клінічної імунології, алергології та загального догляду за хворими Володимир Городецький, доцент кафедри педіатрії ННІ ПО Ігор Рогальський, асистент кафедри оториноларингології та офтальмології Катерина Алексевич, асистент кафедри неврології Роксолана Насалик, асистент кафедри внутрішньої медицини №2 Софія Гусак.

Під час поїздки було оглянуто 94 пацієнти, яким були надані рекомендації щодо обстеження та подальшого лікування. Загалом було оглянуто і проконсультовано лікарем-пульмонологом, доц. Володимиром Городецьким – 7 пацієнтів, лікарем-кардіологом, доц.  Оксаною Сидоренко – 9 пацієнтів, лікарем-ендокринологом, доц. Людмилою Наумовою – 22 пацієнти, лікарем-офтальмологом, ас. Катериною Алексевич – 20 пацієнтів, лікарем-неврологом, ас. Роксоланою Насалик – 12 пацієнтів, лікарем-ревматологом, ас. Софією Гусак – 7 пацієнтів, лікарем-акушер-гінекологом, доц. Валентиною Коптюх – 7 пацієнтів, лікарем-педіатром, доц. Ігорем Рогальським – 5 пацієнтів, лікарем-хірургом, доц. Юрієм Герасимцем – 5 пацієнтів.

Після проведеної лікувально-консультативної роботи члени бригади відвідали історичні, пам’ятні місця Бучача.