Студенти ТДМУ – переможці конкурсу 2017-2018 стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – найбільша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді в Україні, метою якої є виховання нового покоління українців з відмінною освітою та сильним почуттям громадянської відповідальності, які змінять країну.

Протягом 12 років Фонд Віктора Пінчука проводить відкритий всеукраїнський конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA». До участі допускаються студенти 3-6 курсів денної форми навчання вищих навчальних закладів, громадяни України, віком до 35 років. Всього в рейтингу 1-го туру сезону 2017-2018  взяли  участь 639 конкурсантів, які представили свої роботи з різних наукових напрямків. Конкурс складався з 3 турів, кожен з яких оцінювався відповідною кількістю балів. Більш детальну інформацію про дану програму можна отримати на сайті www.zavtra.in.ua.

Переможці конкурсу цього року стипендіальної програми «Завтра. UA» – студенти медичного факультету Косовська Віта (4 курс, 2 група) та Старенька (Кулініч) Ірина (5 курс, 6 група).

Віта Косовська.

Ірина Старенька (Кулініч).

22-24 червня 2018 року Фонд Віктора Пінчука організував у Києві 11-й щорічний молодіжний форум Стипендіальних програм «Завтра.UA» на тему «Трансформуючи Україну: креативність, мережі, інновації». Подія обʼєднала в Києві понад 400 стипендіатів: 100 нових переможців програми «Завтра.UA», які отримають річну стипендію і підтримку в реалізації проектів в Україні,  решта – переможці попередніх років.

22 червня відбулось офіційне відкриття форуму. Перед стипендіатами виступили засновник фонду Віктор Пінчук, Премʼєр-міністр України Володимир Гройсман, засновник, підприємець та ініціатор Challenge Management Володимир Кличко, головний редактор газети «Дзеркало тижня» Юлія Мостова та всесвітньо відомий історик Ніл Фергюсон.

Упродовж трьох днів стипендіати програми «Завтра.UA» брали участь у практичних семінарах і майстер-класах, під час яких вони отримали навички і знання від провідних українських експертів, підприємців та представників громадських організацій. Також студенти розробляли соціальні та бізнес-проекти, кращі з яких отримали підтримку Фонду Віктора Пінчука.

Висловлюємо щиру вдячність науковим керівникам – завідувачу кафедри дитячих хвороб з дитячою хірургією, проф., д.м.н. Оксані Романівні Боярчук та доценту кафедри акушерства та гінекології №1, к.м.н. Любові Євгенівні Лимар.