Науково-краєзнавча студія ТНМУ «Терполяни» взяла участь в європейському проекті

14-21 серпня 2021 року науково-краєзнавча студія ТНМУ «Терполяни» брала участь в європейському проекті, який стартував в Польщі під назвою Stowarzyszenie Integracja Europa-Wschod. Його програма передбачала поглиблене вивчення польської мови, ознайомлення з культурними та історичними місцями Кракова, Сандомира, Кельце та інших міст, а також робочі зустрічі та обмін досвідом з мером міста Кельце та з маршалком у Свентокшиському воєводстві. Було намічено плани подальшої науково-дослідницької, громадської співпраці та домовлено про створення у Тернопільському національному медичному університеті європейського студентсько-науково-культурного центру, що передбачено у рамках проекту «Європа-Схід», з середовища польських, українських студентів та викладачів. За можливість брати участь у європейських проектах «Терполяни» висловлюють щирі слова вдячності адміністрації університету.

Староста науково-краєзнавчої студії «Терполяни», студентка 3-го курсу медичного факультету Надкевич Анастасія.