Студенти ТНМУ прочитали лекції щодо протидії булінгу для школярів Тернополя

24 вересня 2021 року студенти медичного факультету ТНМУ Катерина Симко, Дмитро Корольчук, Владислав Титов, Ілля Сороківський долучилися до тижня протидії булінгу в ТСШ №3.

На прохання адміністрації школи, студенти підготували 4 лекції для учнів 5-6 класів на такі теми, як «Що таке булінг, його різновиди», «Чим булінг відрізняється від конфлікту», «Основні дійові особи булінгу», «Як попередити/ протидіяти булінгу».

«Нам не байдужа тема цькування! Нам шкода, що ця проблема зараз дуже актуальна. Ми намагалися пояснити дітям, що булінг становить загрозу не лише для психічного здоров‘я, а й фізичного; акцентували увагу на важливості батьків та вчителів як порадників; обговорювали популярну проблему кібербулінгу», – розповіли організатори лекцій.