Студенти ТДМУ влаштували свято Миколая для підопічних геріатричного пансіонату

Студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського організували свято Миколая у Петриківському обласному геріатричному пансіонаті. Частунки та концертну програму майбутні медики підготували в рамках загально університетської акції «Миколай про тебе не забуде». Загалом молоді люди підготували 190 подарунків, до яких поклали фрукти та солодощі, а також своє дбайливе ставлення до людей похилого віку і щиру любов.

Мистецьку програму забезпечили представники хору ТДМУ, які виконали низку старовинних колядок. Захар Онищук підготував декілька гуморесок, а Сергій Калмазан з Олею Половчук заспівали такі відомі українські пісні, як «Червона рута» та «Чом ти не прийшов».

Частування було придбано за кошти, які зібрали студенти четвертого курсу медичного факультету. Організаторами акції стали Таїсія Білоножко, Назар Савчук і Юлія Бандрівська.