У ТНМУ відбулася конференція трудового колективу

Конференція трудового колективу Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відбулася 27 грудня 2019 року під головуванням очільника профкому – проф. Лихацького Петра Григоровича.

Перед початком роботи заходу було обрано мандатну комісію, яка визначила легітимність засідання. До її складу увійшли проф. Марущак Марія Іванівна (голова комісії), доц. Пида Віктор Петрович (член комісії), доц. Мазур Людмила Петрівна (секретар).

Також для підрахунку голосів делегати конференції обрали лічильну комісію у складі трьох осіб.

Секретарем конференції трудового колективу було обрано доц. Покришко Олену Володимирівну.

Пропозиції про зміни до Статуту університету внесла в.о. начальника юридичного відділу, провідний юрисконсульт Цпін Надія Василівна.

Окрім того, відбулося обговорення та затвердження нової редакції Колективного договору між адміністрацією університету та первинною профспілковою організацією (доповідач – голова профкому, проф. Лихацький П.Г).

Під час конференції відбулися також затвердження правил внутрішнього розпорядку та звіт уповноваженого з Антикорупційної програми ТНМУ.