Відбулося вручення дипломів випускникам фармацевтичного факультету заочної форми навчання

Урочисте засідання вченої ради Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського з нагоди сьомого випуску провізорів фармацевтичного факультету заочної форми навчання відбулося 26 грудня 2018 року в адміністративному корпусі вишу.

Традицією в ТДМУ стало вручати дипломи напередодні Нового року майбутнім фармацевтам, які здобували вищу освіту заочно. Ці випускники особливо хвилюються у такий важливий і урочистий день, адже у наступний рік вони входять дипломованими фахівцями.

До випускників з вітальним словом і побажанням всього найкращого звернувся ректор ТДМУ, професор Михайло Корда.

Наказ про присвоєння звання провізора зачитала заступник декана фармацевтичного факультету, доцент Ігор Бердей.

Декан фармацевтичного факультету, доцент Дмитро Коробко вручив дипломи випускникам.

Викладачам університету за життєві настанови і якісне навчання від всіх випускників подякував Андрій Пуляк.

Цього дня молодь прийняла клятву провізора, яку зачитала випускниця фармацевтичного факультету Ірина Костанзо.

Більше світлин тут: https://www.facebook.com/pg/tdmu.official/photos/?tab=album&album_id=1906077472847707