Ректор ТДМУ і голова Тернопільської обласної ради обговорили подальшу співпрацю

Ректор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професор Михайло Корда 14 травня зустрівся із головою Тернопільської обласної ради Василем Хомінцем, головним лікарем комунального закладу обласної ради «Тернопільська університетська лікарня» Василем Бліхаром, заступником голови облради Олегом Боберським та керуючим справами виконавчого апарату облради Ігорем Дулебою. Під час зустрічі мова йшла про співпрацю між облрадою і ТДМУ щодо перспектив діяльності та розвитку університетської лікарні.


Зі свого боку Михайло Михайлович ознайомив присутніх із тим, який внесок робить медичний університет у ремонт та модернізацію обладнання у відділеннях лікарні. Зокрема наголосив на оснащенні відділення малоінвазивної хірургії, діагностичного відділення та інших.

«Отримувати передовий досвід у відділення малоінвазивної хірургії в університетську лікарню їдуть із цілої України, – підкреслив Михайло Корда. – Над впровадженням інноваційних технологій в інших відділеннях університет працюватиме спільно з лікарнею і надалі».

Василь Хомінець наголосив на необхідності втілення інвестиційних проектів у медичній галузі краю, зокрема в університетській лікарні.

На завершення зустрічі учасники вирішили провести у червні цього року відкрите розширене засідання Наглядової ради університетської лікарні, під час якого планують обговорити перспективи її подальшої діяльності.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.