Зустріч представників ТДМУ зі студентами медколеджів регіону

Викладачі ТДМУ розпочали активні заходи з проведення профорієнтаційної роботи серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
image001
Так, одна з робочих груп у складі відповідального секретаря приймальної комісії доц. Кульчицького В.Й., декана стоматологічного факультету доц. Бойцанюк С.І., декана фармацевтичного факультет доц. Коробка Д.Б., заступника декана медичного факультету доц. Смачило І.В., відповідального за подачу електронних заяв Чернецького Д.В.,  за сприяння голови Волинської обласної ради Вітра В. С. відвідали Луцький, Ківерцівський та Ковельський медичний коледжі.
image002 image003

Про особливості вступу до ТДМУ розповіли доц. Коробко Д.Б. та доц. Смачило І.В. Орієнтовна кількість абітурієнтів, які були ознайомлені з умовами навчання в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського, нараховує 200 чоловік.

А делегація у складі доц. Бондаренка С.В., доц. Єлагіної Н.І., викл. Новіцької О.І. побувала у Рівненському державному медичному коледжі.
image004
Вітальні слова від ректора ТДМУ імені І. Я. Горбачевського, професора Михайла Корди передав доцент Сергій Бондаренко, який у своїй доповіді зупинився на основних здобутках університету та окреслив перспективи на майбутнє, ознайомив майбутніх абітурієнтів з переліком спеціальностей, за якими проводитиметься набір у ТДМУ, та з умовами вступу у 2015 році.

image005

Представники делегації провели зустріч з директором Рівненського державного базового медичного коледжу, професором Ростиславом Сабадишиним, який розповів про досягнення колективу коледжу. Вони також ознайомилися з навчальною та матеріально-технічною базою закладу.

image006