Меню Закрити

У профспілковій організації ТДМУ – нове керівництво

Звітно-виборна профспілкова конференція Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбулася 4 червня цього року в актовій залі адмінкорпусу.

DSC_0261

Делегати заслухали звіт профкому працівників і студентів за минулі 5 років, з яким виступив голова профкому, доцент Угляр Ю.В. Зі звітом ревізійної комісії виступив її голова, доцент Волошин В.Д.

В обговоренні доповідей виступили доцент Пида В.П., доцент Городецький В.Є. і студентка стоматологічного факультету Чикита А.В.

DSC_0346

У роботі конференції взяв участь і виступив голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я В.П. Кузів.

У схваленому делегатами рішенні робота профкому оцінена задовільною і акцентовано увагу на необхідності активізувати діяльність новообраного профкому, проявляти більше ініціативи у захисті малозабезпечених студентів, працівників і ветеранів університету.

Обрано новий  профспілковий комітет у складі 9 працівників і 12 студентів, а ревізійну комісію – в складі 2-х працівників і одного студента.

image

На перших організаційних засіданнях головою профкому обрано доцента Лихацького П.Г., заступниками – доцента Волошина В.Д. і доцента Покришко О.В., а головою ревізійної комісії – доцента Копитчака І.Р.

Конференція також обрала делегатів на обласну звітно-виборну профспілкову конференцію медичних працівників.

Профком ТДМУ.