Літня виробнича практика студентів-провізорів ТДМУ у Вроцлавському медичному університеті

У рамках розширення співпраці з Вроцлавським медичним університетом цього року вперше на виробничу практику запрошені студенти фармацевтичного факультету. У період з 30.06.15 по 10. 07.15 р. в   результаті конкурсного відбору кращі студенти фармацевтичного факультету

Усенко Марія, Шленськовий Артур, Атаманчук Тетяна та Шленськовий Еміль, під керівництвом магістра кафедри фармакології Грищук Олени Леонідівни.

За час практики студенти ознайомилися з роботою двох видів аптек – apteka szpitalna, така, що працює безпосередньо в лікарні, і apteka otwarta, тобто звичайна аптека, яка може бути приватною або державною. Зауважили багато відмінностей в роботі українських та європейських аптек.

Студенти на практиці в Аpteka otwarta

Студенти на практиці в Аpteka otwarta

Вроцлавська аптека-музей

Вроцлавська аптека-музей

Відвідали склад Celfarm, де під час екскурсії дізналися як відбувається замовлення, фасування, маркування та доставка лікарських засобів до аптечних закладів і лікарень, а також фармацевтичну фабрику Hasсo-Lek, де працівники люб’язно показали і розповіли про всі етапи виробництва і аналізу лікарських препаратів, найбільш детально було розглянуто процес виробництва і пакування сиропів.

HASCO-LEK

HASCO-LEK

CELFARM

CELFARM

З паном Томашем бiля будiвлi фармацевтичного факультету

З паном Томашем бiля будiвлi фармацевтичного факультету

Завдяки керівнику практики з польської сторони пану Tomasz студенти побували на кафедрі аналітичної хімії, кафедрі неорганічної хімії, кафедрі органічної хімії, кафедрі клінічної фармакології, кафедрі анатомії та гістології, кафедрі фармацевтичної біохімії, де ознайомилися з порядком проведення занять, системою оцінювання і найновішим устаткуванням.

На кафедрі органічної хімії

На кафедрі органічної хімії

Відвідали лекції про зелену хімію та економіку інновацій. Мали нагоду завітати до надсучасних бібліотеки, лекційної та конференц-зали, в останній з яких були присутніми на захисті магістерських робіт.

8

Практика була дуже цікавою, пізнавальною та насиченою новим досвідом та враженнями. Студенти висловлюють свою подяку обом університетам за можливість пройти виробничу практику у Вроцлаві.

Інформація надана керівником відділу практики ТДМУ, доцентом Вікторією Фурделою.