Меню Закрити

Студенти ТДМУ отримали численні перемоги на літніх лицарських турнірах

Цього літа студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які є шанувальниками середньовічної епохи і займаються вивченням мистецтва лицарських боїв, активно брали участь у турнірах. Вони здобули чимало перемог, відточили свою майстерність, познайомилися з новими однодумцями і отримали запрошення на участь в інших фестивалях. Нагадаємо, що ідея заснування клубу «Золота шпора» у Тернополі належить студенту стоматологічного факультету ТДМУ Андрію Андрусику.

«Цьогорічні канікули виявилися досить цікавими і насиченими. Спершу ми знялися в документальному фільмі в рамках благодійної акції. Мета проекту – розповідати про подібні захоплення громадянам нашої країни.

g8EbNX4aw7k _YqEcXp6rtQ 2BVIbwye5Sk 9d72LA8ZsU8 26HXyUJIfds ecVY066Asm0

Потім ми взяли участь у фестивалі «Поклик героїв», який відбувся в селі Копачів під Києвом. Честь університету і міста відстоювали студенти Ельвін Тагієв, Тарас Чорній, Анастасія Холіна, Олександр Напханюк, Владислав Довгалюк. До речі, ці молоді люди були активними учасниками турнірів. Під час цього фестивалю ми виграли перше місце у номінації «21 на 21», – розповів студент стоматологічного факультету Андрій Андрусик.

wmkWf2C4V3o GmLIFQVAMus IMG_4987 IMG_4997 Is1MQLg_AaA kC2tNVl5QxU NgTOiiUbGa8 tVIdTIWTEis

Наша команда лицарів вдало виступила і під час фестивалю «Срібний Татош», який відбувся в Чинадієво, що на Закарпатті.

_G655gL3cZc ClpdqszGmfc D8r6pAe3dmw g15yqTupoAc jdX_pVuUfeI JjwStfYYZeo kGhC0EbdJfQ KzCf096K08U NmSHI5ohJWE Q8P5uc94zoU xD-BEduJHAc xsPjAiVtPyY

Потім в «Єднанні епох» (село Ісаківці) в номінації «3 на 3» виборола друге місце. Під час командних змагань «Вітязь київського дитинця», які відбулися в столичному парку «Київська Русь», студенти ТДМУ здобули перемогу над однією із команд-учасниць.

«На фестивалі в Тустані учасник нашої команди виборов перше місце у змаганнях «1 на 1». На цьому заході взагалі панувала доброзичлива атмосфера. Можливо, це пов’язано із тим, що Тустань знаходиться поблизу Карпат, має чудові краєвиди і чудові природні ландшафти. Найцікавішою подією цього фестивалю став нічний штурм фортеці. Під час цього дійства учасники по-справжньому вибивали тараном ворота, все це робили під освітлення факелів, метання списів. Це видовищно і романтично. Ти ніби і справді опиняєшся в ХІІІ столітті.

IMG_6189 IMG_6190 IMG_6191 IMG_6192 IMG_6193 IMG_6194

Закінчили літній період турніром в замку Меджибіж в Хмельницькій області. Там ми посіли призові місця в усіх номінаціях, зокрема в номінації «1 на 1» виграли перше місце, в турнірах – 2 місце, в номінації «5 на 5» – перше. Загалом можна сказати, що упродовж літа ми добре потренувалися, позмагалися і відпочили. Усі учасники клубу «Золота шпора» з задоволенням приїжджали на тренування і фестивалі, хоча хтось живе під Києвом, хтось в Миколаєві, хтось під Тернополем. Ми досить вдало заявили про себе і отримали запрошення на участь в інших фестивалях», – додав Андрій Андрусик.

Сьогодні команда розпочала підготовку до осіннього турніру «Поклик героїв», який відбудеться 19-20 вересня. Вдалим виявився дебют єдиної дівчини у клубі Анастасії Холіної. Як зазначають учасники команди, вона відповідально ставиться до свого захоплення лицарськими боями.

Упродовж літа в лицарських боях брали участь Ельвін Тагієв, Тарас Чорній, Олександр Напханюк, Анастасія Холіна, Владислав Довгалюк, Владислав Манзолевський, Павло Харкавий, Адрій Андрусик. Решта учасників нарощують свою майстерність, аби невдовзі порадувати нас новими успіхами.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.