Студенти ТДМУ продовжують реалізацію проекту «Я можу врятувати життя»

Попрацювавши влітку на різних фестивалях в ролі медичної служби, отримавши значну практику надання допомоги, студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, які є сертифікованими інструкторами з домедичної допомоги, у ці вихідні провели чергові курси в рамках проекту «Я можу врятувати життя».

MWn9C7teU7w 9A9vkN_KdK4 AU6X3bdvDFU bFpYTVduTSY

«Фактично у нас стартував другий сезон проекту. Програму «Я можу врятувати життя» ми реалізовуємо спільно з рідним університетом і Всеукраїнською радою реанімації та екстреної медичної допомоги. Потрібно зазначити, що навчання з домедичної допомоги дедалі більше набувають популярності. У ці вихідні здобути практичні навички прийшло 18 людей. Свої знання і досвід передавали такі студенти ТДМУ і інструктори: Денис Кошарський, Тарас Мороз і Ігор Бигар і я. Також допомагали Іван Калька, Ірина Пастушина. Нагадаю, що курси відбуваються на базі навчально-наукового інституту медсестринства ТДМУ», – розповіла студентка медичного факультету Богдана Перевізник.

naQezyprZFM VmtjLtuKgk0 FgesMykAyqg

Студенти-інструктори медуніверситету спершу читають короткі лекції, детально ознайомлюють учасників курсу із основами домедичної допомоги і лише після цього переходять до практичних занять.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.