Студенти ТДМУ організували благодійний ярмарок на підтримку Мар’яна Шминдюка

Минулого тижня студентам Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського вдалося виручити 8386 гривень під час проведення благодійного ярмарку. Усі кошти перераховані на лікування інтерна-стоматолога Мар’яна Шминдюка. Рішення про передачу коштів своєму колезі прийняли організатори і учасники благодійного ярмарку. Нагадаємо, що спершу молодь планувала спрямувати виручені гроші на потреби бійців АТО. Та, як зазначили студенти, вони дуже хотіли допомогти Мар’яну.

DSC_1534

Тож, 15 жовтня вестибюль адміністративного корпусу ТДМУ після закінчення пар наповнився усмішками, веселими жартами і смачною випічкою. Кожен учасник ярмарку постарався на славу – хтось приготував пампушки і рогалики, хтось випік «Шарлотку», хтось смачні булочки з родзинками. Навчально-науковий інститут медсестринства вніс пікантну нотку в це дійство – підготував стіл з канапками і різними закусками. Студенти активно припрошували покупців, ділилися рецептами і раділи кожному проданому смаколику.

DSC_1475 DSC_1478 DSC_1482 DSC_1484 DSC_1489

DSC_1588

«Сьогодні з випічки ми пропонуємо домашні рогалики з різними начинками, а також пампухи з повидлом і сиром, святковий пиріг «Шарлотка». Ми мали велике бажання взяти участь в ярмарку, готувалися до нього, робили все з любов’ю», – розповіла студентка 5 курсу фармацевтичного факультету Вікторія Товстюк.

DSC_1513 DSC_1522 DSC_1524 DSC_1540

Зі своїми національними стравами – халвою з моркви, горіхів і сухофруктів та молочним напоєм – прийшли і студенти Індії, які навчаються в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського. Вони з задоволенням смакували українські солодощі, а вітчизняні студенти пробували екзотичні наїдки. Майбутні медики проявили і креатив, наприклад, спекли печиво з жартівливими передбаченнями в середині, печиво-кардіограму і т.д.

DSC_1558 DSC_1564 DSC_1583 DSC_1590

«Ми живемо в нелегкий час і навіть не знаєш, що тебе очікує завтра, але так хочеться добра і надії. Саме тому чи вирішили подарувати побільше радості всім. Спеціально спекли печиво з передбаченнями. У тексти внесли медичну тематику і жартів», – поділилася студентка третього курсу медичного факультету Мар’яна Позунь.

Учасники благодійного ярмарку висловили бажання частіше проводити такі заходи .

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.