ТДМУ привітав Ужгородський національний університет з поважним ювілеєм

Нещодавно один з партнерів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського в освітянській і медичній галузях, а саме Ужгородський національний університет відсвяткував своє 70-річчя. Привітання ректора ТДМУ, професора Михайла Корди передали проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Степан Запорожан і доцент кафедри ортопедичної стоматології Віталій Щерба.

20151015_105650

В урочистому засіданні Вченої ради Ужгородського національного університету з нагоди 70-ї річниці з дня його створення взяли заступник Міністра освіти і науки Андрій Гевко, академік НАМН Микола Поліщук, а також високоповажні гості зі Словаччини, Чеської Республіки, Польщі, Угорщини, Румунії, Литви, Німеччини, Швейцарії, Сполучених Штатів Америки.

20151015_185445

«Під час візиту до Ужгородського національного університету зустрілися з деканом медичного факультету, професором Олександром Болдіжаром і обговорили подальшу співпрацю між двома вищими навчальними закладами. Водночас нам вдалося детальніше ознайомитися з роботою університетської стоматологічної поліклініки. Досвід колег з Ужгорода є цінним для нас, адже в ТДМУ на базі стоматологічного факультету також планується відкриття подібного навчально-лікувального центру. Про організацію процесу навчання та лікування в стоматологічній поліклініці розповів декан стоматологічного факультету, професор Євген Костенко», – зазначив Степан Запорожан.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.