Меню Закрити

У ТДМУ ліцеїсти прийняли урочисту присягу

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 4 листопада відбулася урочиста посвята учнів десятого класу ТНВК медичного ліцею №15 у ліцеїсти. Цього дня школярі зробили для себе важливий вибір у житті – вступили на професійний шлях лікаря. Підтримати своїх вихованців прийшли вчителі навчального закладу та їхні батьки.

IMG_8583

IMG_8637

IMG_8596

IMG_8587

З вітальним словом до майбутніх медиків звернувся тимчасово виконуючий обов’язки ректора Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професор Аркадій Шульгай. Він зазначив, що діяльність медичного ліцею в нашому місті стала можливою лише завдяки ініціативі дирекції школи №15 та керівництва медуніверситету.

IMG_8610

«Прийміть щирі вітання від ректора нашого університету – професора Михайла Корди. Він побажав успішного навчання та здійснення вашої найважливішої мрії – стати на шлях медицини. Сьогодні ви зробили перший крок до здобуття цього фаху. Пам’ятайте, що в майбутньому ви будете постійно служити найголовнішому – збереженню життя і здоров’я людини. Ці дві цінності є одними з найважливіших упродовж всіх часів. Щоб стати професійним лікарем, потрібно добре вчитися. В нашому університеті для цього створені всі умови. Наші викладачі стануть для вас дбайливими наставниками. Тут ви відкриєте багато можливостей для реалізації себе, як фахівців, на світовому ринку праці. Ви зможете в рамках міжнародних програм посеместрово навчатися в кращих закордонних вузах.

Після закінчення ліцею ми раді будемо бачити всіх вас студентами нашого університету. Бажаю вам миру, добра і тих успіхів, які допоможуть вам стати справжніми лікарями. У добру путь!», – звернувся Аркадій Шульгай.

IMG_8621

Майбутніх лікарів привітала заступник начальника управління освіти з наукової роботи Наталія Гайда. Вона побажала, аби навчання в ліцеї було успішним і приємним.

IMG_8631

«Сьогодні – особливий і святковий день, коли ви свідомо обираєте одну з найблагородніших професій – медицину. Дорогі діти, ви повинні розуміти, що бути лікарем не тільки почесно і важливо, а й ця професія потребує любити людей, перейматися їхнім станом, знаходити найефективніший метод лікування. Знаю, що більшість з вас вступатиме до ТДМУ, де ви зможете отримати професійні знання і навички. У житті вам доведеться багато чого пройти і подолати. Бажаю бути вам своєму покликанню, а також наполегливими і здоровими», – побажала директор ліцею Тетяна Солтис.

На успішне навчання ліцеїстів благословив і отець Мар’ян. Він зазначив, що священик і лікар мають спорідненні покликання – перший дбає про порятунок душі, інший – про порятунок здоров’я і життя.

IMG_8650 IMG_8654 IMG_8656 IMG_8674 IMG_8677 IMG_8696

Ліцеїсти урочисто поклялися бути наполегливими у навчанні, завзятими у здобутті професії, добрими і чуйними до людей. Вони також  виконали студентський гімн «Гаудеамус» і отримали з рук директора ліцею святкову пам’ятку.

Від своїх батьків винуватці свята прийняли традиційний коровай.

IMG_8682

Привітати старших колег прийшли учні молодших класів, які підготували невеличку концертну програму. Цього дня в ТДМУ панувала святкова, урочиста і водночас дуже тепла атмосфера.

IMG_8697 IMG_8709

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.