Відбулося засідання ректорату ТДМУ

Чергове засідання ректорату Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського відбулося 13 листопада цього року під головуванням ректора ТДМУ, професора Михайла Корди. Членами ректорату було розглянуто та обговорено три питання порядку денного.

IMG_8945

IMG_8950

IMG_9030

IMG_8952

Про матеріально-технічне забезпечення та організацію навчального процесу на кафедрі медицини катастроф та військової медицини доповіла професор Катерина Посохова.

IMG_8995 IMG_8963

Участь в обговоренні взяли проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай, проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ, завідувач кафедри медицини катастроф і військової медицини, професор Арсен Гудима.

IMG_9016

Про організацію роботи бібліотеки і стан забезпечення університету навчальною та науковою літературою розповіла директор бібліотеки Олена Проців.

IMG_8989

IMG_9027

IMG_9022

IMG_9036

В обговоренні взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи, професор, Аркадій Шульгай, проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ, перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Олександр Ковальчук, проректор з науково-педагогічної роботи, професор проректор з науково-педагогічної роботи та лікувальної роботи, професор Степан Запорожан, проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань, доцент Олег Слабий, декан факультету іноземних студентів, доцент Петро Сельський.

IMG_9033

З ситуацією про доїзд випускників 2015 року до місць призначення ознайомив керівник сектору працевлаштування Михайло Найда.

IMG_9040

У «Різному» доповіли декан медичного факультету, професор Оксана Боярчук та декан факультету іноземних студентів, доцент Петро Сельський.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.