Відбулася зустріч ректора ТДМУ зі студентами-сиротами

Нещодавно відбулася зустріч ректора Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професора Михайла Корди зі студентами-сиротами, які навчаються в ТДМУ.

????????????????????????????????????

Молодь висловлювала своє бачення покращення умов проживання в гуртожитку, цікавилася процедурою підвищення лікарської кваліфікації в інтернатурі і можливістю оздоровлюватися на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина».

DSC_0812 DSC_0814 DSC_0820

DSC_0845

Очільник вишу пообіцяв детальніше вивчити кожну пропозицію і в міру можливостей реалізувати деякі з них. Щодо оздоровлення в «Червоній калині», то ректор висловив сподівання, що невдовзі відновить свою роботу система соціального страхування, яка раніше надавала такі путівки, але в силу певних обставин призупинила цю діяльність.

DSC_0828

На всі запитання щодо навчального процесу відповів проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай.

Ректор ТДМУ, професор Михайло Корда також запросив присутніх приєднуватися до пізнавальних екскурсій в Київський інститут серця, де роблять унікальні операції, з метою вивчення його діяльності, спілкування з фахівцями.

DSC_0851

«В нашого університету є домовленість з генеральним директором цього центру Борисом Тодуровим про тривалу співпрацю, в рамках якої студенти ТДМУ матимуть змогу ознайомлюватися з новітніми технологіями в галузі кардіохірургії. Це допоможе їм у майбутньому чіткіше визначитися зі спеціалізацією», – додав Михайло Михайлович.

Нагадаємо, що ідея створення європейської кардіохірургічної клініки найвищого рівня була реалізована в Інституті серця у 2007 році. Вперше в Україні в стінах однієї клініки зібралися експерти в галузі попередження захворювань та вад серця, діагностики, терапії, хірургії, анестезіології та реабілітації. Завдяки масштабній концентрації знань у галузі медицини в Інституті серця вже сьогодні стало можливим лікування вад серця у новонароджених, лікування стенокардії і гіпертонії, а також успішне проведення операцій (стентування коронарних артерій, шунтування серця, протезування клапана, мініінвазивна кардіохірургія і трансплантація серця). У п’яти сучасних операційних та чотирьох лабораторіях ангіографії в рік виконуються до 5000 складних операцій, кожна з яких дозволяє усунути вроджену або набуту ваду серця, виконати аортокоронарне шунтування серця та стентування коронарних артерій.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.