Ректорат ТДМУ привітав з ювілеєм професора Ольгу Федорців

Члени ректорату і профкому від імені колективу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 9 березня цього року привітали з ювілеєм завідувача кафедри дитячих хвороб з дитячою хірургією,  голову Асоціації педіатрів Тернопільської області, професора Ольгу Євгенівну Федорців.

????????????????????????????????????

 У вітальній адресі колеги наголосили на досягненнях ювілярки і її особистісних характеристиках, а також побажали щастя, здоров’я і успіхів.

“У стінах університету Ви здобули вищу медичну освіту, згодом, після 4 років практичної лікарської роботи, успішно пройшли майже 32-літній трудовий шлях спочатку старшого лаборанта, аспіранта, асистента, доцента, професора кафедри педіатрії медичного факультету, яку очолюєте майже впродовж 17 років.

DSC_2642

Всім пам’ятний 13-літній період Вашої діяльності керівником виробничої практики студентів.

У Вашому активі 280 наукових і навчально-методичних публікацій, в т.ч. 2 монографії, 8 патентів на винаходи, 17 інформаційних листів, схвалених МОЗ України, підручник англійською мовою, 6 навчальних посібників; Ви підготували 8 кандидатів медичних наук.

Колектив університету глибоко поважає і щиро шанує Вас як одного з талановитих випускників другого покоління, відомого в Україні та за її межами вченого, висококваліфікованого клініциста – педіатра, досвідченого педагога і вихователя студентської молоді за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових і громадських обов’язків.

Активною є Ваша громадська діяльність, зокрема, як члена спеціалізованих вчених рад Тернопільського і Буковинського медичних університетів, голови Асоціації педіатрів Тернопільської області, координатора від України міжнародних програм BUPAS, POLBUCAN.

Ваша професійна та громадська діяльність відзначені Почесними грамотами МОЗ України і Тернопільської міської ради, численними подяками ректора.

Ваші порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро, жіночність та інтелігентність заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування новими поколіннями студентів, молодих лікарів і викладачів.

Бажаємо Вам, вельмишановна Ольго Євгенівно, доброго здоров’я, невичерпного творчого натхнення, нових здобутків у Вашій благородній діяльності, добробуту, людського тепла, душевного спокою, родинного благополуччя і затишку, довгих років радісного, щасливого життя.

Хай сміється доля, мов калина в лузі,

У родиннім колі, серед вірних друзів.

Хай крокують поруч вірність і кохання,

Хай здійсняться мрії і усі бажання!”

Ще раз сердечно вітаємо Ольгу Євгенівну і бажаємо усіляких гараздів.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.