Студенти ТДМУ на змаганнях з шахів вибороли друге місце

Цього року студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського постійно радують перемогами і спортивними здобутками. Учора, 19 квітня, наша команда здобула друге місце у змаганнях з шахів, які відбулися в рамках Літньої універсіади серед ВНЗ III-IV рівня акредитації.

30173c32-92f7-488c-8a3a-c3bcac68b579

Отже, університет представляли студент першого курсу стоматологічного факультету Михайло Якимчук, студент першого курсу стоматологічного факультету Юрій Ковенко, студентка першого курсу стоматологічного факультету Вікторія Патока та студентка другого курсу медичного факультету Уляна Солтис. До змагань команду готували викладачі кафедри  фізичної реабілітації, здоров’я людини і фізичного виховання Віктор Назарук, Людмила Новакова і Ігор Соколовський.

7700076b-a289-4ea7-aadb-bc567b27a3d6

«Приємно був вражений тим, що такий вид спорту, як шахи, дуже популярний серед дівчат. Саме представниць прекрасної половини людства було чимало під час Універсіади. Особливо радує те, що студенти, які займаються шахами, володіють неабиякою мудрістю, витримкою і мають стійкий бойовий характер. Нашому студенти Михайлу Якимчуку суддя змагань навіть запропонував тренуватися в його команді і порадив надалі займатися цим видом спорту. Студентка ТДМУ Уляна Солтис гідно витримала двобій з магістром міжнародного класу. Запрошую хлопців у секцію з шахів, де вони зможуть цікаво і корисно провести час і знайти мудрих співрозмовників», – зазначив тренер команди Ігор Соколовський.

7fe80c3e-31b7-4bd6-86fe-5a61c94f7261 dfd07441-479d-4681-931a-b69b6e53b9d7

Щодо результатів ігор, то ТДМУ переміг команду ТНТУ з рахунком 3:1, команду ТНЕУ-2 – з рахунком 2,5:1,5. У грі з командою ТНЕУ-1 поступився двома очками – рахунок 1:3, а з командою ТНПУ зіграв у нічию – 2:2.

Вітаємо наших шахістів і бажаємо їм нових спортивних перемог та успіхів у всьому!

Прес-служба тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.