Меню Закрити

Ще один працівник ТДМУ повернувся з фронту

Інженер відділу програмного та апаратного забезпечення Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Андрій Галаван нещодавно був демобілізований. Він активно включився в мирне життя, зокрема приступив до виконання службових обов’язків у ТДМУ.

галаван

«Я звик на фронті бути постійно в русі, тому не захотів сидіти вдома, а трохи відпочив і пішов працювати. Тим більше, що всі свої обов’язки добре пам’ятаю. Все-таки серед людей цікавіше і легше адаптовуватися до мирного життя», – розповідає Андрій.

На фронті наш працівник спершу був механіком-водієм-хіміком, потім – старшим вогнеметником, а згодом – сержантом, командиром відділення хіміків. За його словами, під час розподілу на місце служби і безпосередньо в частині увагу звертали на те, чим людина займалася в цивільному житті. Відповідно до цього давали обов’язки.

«Коли мене мобілізували, то, звичайно, внутрішній страх був, а вже під час навчання на Рівненському полігоні дуже звик до людей і обставин, тому їхав на місце дислокації 53-ї окремої механізованої бригади внутрішньо спокійним. Спершу нас привезли в Рубіжне, згодом перевели до Сєвєродонецька, а звідти вже в Очеретине. Переважно служив у Луганській області. Перед демобілізацією, виконуючи доручені обов’язки, багато їздив по містах Донецької області.

галаван2

До речі, перед самісінькою демобілізацією наша частина зазнала обстрілів. Додам, що в Луганській області населення в більшості випадків проукраїнське і хоче завершення війни. Напружена ситуація в плані обстрілів у Гірському, Щасті і т.д. Але загалом  в Луганській області спокійніше щодо бойових дій», – додав Андрій Галаван.

На думку нашого працівника, потрібно служити і захищати батьківщину. За його словами на фронті, як і житті загалом, варто бути уважним, обережним і орієнтуватися в ситуації.

галаван1

«Тепер багато проблем здаються мені дріб’язковими. Я перестав ними перейматися. Чітко визначаю, що мені потрібно в житті. Наприклад, як тільки повернувся з фронту, то відразу з коханою подали заяву для оформлення шлюбу і готуємося до весілля. Якщо раніше я серйозно не задумувався над створенням сім’ї, то тепер зрозумів, наскільки це важливо для кожної людини. Взагалі на фронті починаєш більше цінувати родину, друзів. Окрім того, навчився не планувати далеко вперед. Постійно підтримую контакт з бойовими побратимами і вірю в те, що все буде гаразд», – поділився своїми планами Андрій.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.