Меню Закрити

Науковий семінар «Проблемні питання профілактики та лікування інфекційних і соматичних захворювань у дітей» відбувся в ТДМУ

Науковий семінар «Проблемні питання профілактики та лікування інфекційних і соматичних захворювань у дітей» відбувся 29 вересня цього року у рамках проведення Європейського тижня імунізації з метою удосконалення організаційної роботи з питань імунопрофілактики та інфекційних хвороб під патронатом Міністерства охорони здоров’я України, управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації, кафедри педіатрії ННІ ПО ТДМУ.

imag8191

Науковий семінар відкрив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації Богайчук Володимир Григорович. Від редакції журналу «Сучасна педіатрія» та групи «Медексперт» професор Бережний В.В. і професор Банадига Н.В. нагородили подяками та цінними подарунками районних педіатрів Грабар Ярославу Володимирівну (Збаразької ЦРКЛ) і Ревегу Григорія Петровича (Зборівської ЦРКЛ) за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм.

imag8195 imag8204

Президію очолила завідувач кафедри, професор Банадига Н.В. Учасники мали можливість ознайомитися з найновішими досягненнями в педіатрії, заслухавши доповіді професора Бережного В.В., професора Чернишової Л.І., професора Мозгової Г.П., професора Крамарьова С.О., професора Маменко М.Є.

imag8183 imag8207

Науковий семінар відвідали більше 250 лікарів, серед яких лікарі-педіатри, лікарі загальної практики – сімейної медицини, лікарі-отоларингологи, дитячі інфекціоністи, лікарі-інтерни з фаху «Педіатрія».

imag8223