Науковці ТДМУ та Інституту медицини села (Люблін, Республіка Польща) проводять спільні дослідження

Упродовж 18-21 жовтня цього року в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського перебувала делегація представників Інституту медицини села (Люблін, Республіка Польща) у складі доктора Ангеліни Войцек-Фатла, доктора Яцека Срока, доктора Віолетти Заяць, магістра Анни Савчин. Спершу науковці зустрілися з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою, під час якої детальніше обговорили подальшу науково-дослідну співпрацю.

img_1125

19 жовтня польські колеги взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні підходи до формування клінічних настанов з діагностики і лікування шкірних захворювань та інфекцій, що передаються статевим шляхом: європейський досвід та українські реалії».

konf-venerology-16100381

Упродовж наступних днів науковці ТДМУ та науковці Інституту медицини села на базі лабораторії ПЛР нашого університету проводили спільні наукові дослідження з питань бореліозу. Завдяки цій спільній роботі будуть вироблені уніфіковані методи діагностики, лікування та профілактики хвороби Лайма для України та Польщі.

konf-venerology-16100185

Нагадаємо, що  Інститут медицини села в Любліні є унікальним закладом, який спеціалізується на проведенні наукових досліджень і наданні медичної допомоги жителям сільської місцевості. Цього року ТДМУ уклав угоду з вищезгаданою установою щодо участі науковців нашого університету у спільних проектах з проблем бореліозу, дослідження токсичності наночастинок та їх комбінацій з іншими ксенобіотиками, зокрема пестицидами.

img_1135 img_1137 img_1138 img_1130

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.