Чергова гуманітарна допомога від сім’ї Бойчуків з Канади передана лікарням міста

Адміністрація Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського висловлює щиру подяку колишнім працівникам ТДМУБогдану Бойчуку та Надії Архіповій, які сьогодні живуть і працюють в Канаді, за багаторазову благодійну допомогу для медичних закладів України. Нещодавно подружжя в черговий раз передало чимало розхідних матеріалів для анестезіологічного, загальнохірургічного, ендоваскулярного та інших відділень. Усі вони передані в лікарні міста і будуть слугувати для порятунку життя  здоров’я наших громадян.

boychukbarkhipovan

dsc_8047 dsc_8049

Нагадаємо, що Богдан Бойчук та Надія Архіпова активно відгукнулися на події, які в останні декілька років відбуваються в Україні. Вони упродовж цього часу допомагали бійцям АТО, зокрема докладали максимум зусиль для того, аби забезпечити необхідним обладнанням та лікарськими засобами українські військові госпіталі. Завдяки цій допомозі лікарям на передовій вдалося врятувати не одне життя.

dsc_8055 dsc_8058

Колектив університету вдячний своїм колегам і висловлює щире захоплення їхнім патріотизмом і бажанням допомогти рідній країні. Бажаємо пану Богдану і пані Надії усіляких гараздів, здоров’я, успіхів і Божого благословення!

dsc_8060

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.