Всесвітній день англійської мови в ТДМУ

23 квітня відзначається Всесвітній день англійської мови. Не секрет, що англійська мова є найбільш вживаною на планеті, нею володіють 1,4 млрд. людей. Знання цієї мови відкриває безліч коридорів до успішної кар’єри, вражаючих подорожей, знайомств з цікавими людьми.

1

2

Вперше День англійської мови з ініціативи ООН відзначили в 2010 році. Датою святкування англійської мови став день народження Вільяма Шекспіра – всесвітньо відомого англійського поета, письменника, драматурга. З-під пера В. Шекспіра вийшло п’ять поем, 10 хронік, 11 трагедій, 17 комедій і 154 сонета. Серед його творів – відомі будь-якому освіченому жителю планети «Ромео і Джульєтта», «Отелло», «Гамлет, принц датський», «Король Лір» та інші. На сьогоднішній день англійська вважається міжнародною мовою – цією мовою розмовляє більш, ніж мільярд людей у кількох десятках країн. Це мова не тільки англійців, але і жителів США, Ірландії, Канади, Мальти, Австралії, Нової Зеландії. Вона використовується як офіційна в деяких державах Азії й Африки.

3

4

На кафедрі іноземних мов цю дату відзначили 24-25 квітня 2017 р. проведенням цікавих занять, дидактичних ігор, круглих столів. Зокрема, група 25 першого курсу медичного факультету запропонувала англомовну віртуальну екскурсію у світ англійської культури та мови. Так, присутні мали змогу зануритися в традиції англійського театру, відчути дух консерватизму, насолодитися звучанням автентичної поезії.

5

У формі цікавих презентацій, діалогів, інтерактивних завдань другокурсники медичного та стоматологічного факультетів продемонстрували роль англійської мови у сучасному світі, розкрили проблематику становлення та розвитку мови, з’ясовували відмінності між регіональними діалектами англійської мови.

6

Заняття англійської мови були урізноманітнені інтелектуальними іграми, фронтальними бесідами, цікавими кросвордами та анаграмами, дотепними веселими історіями.

7

Метою проведення свята англійської мови стало удосконалення знань, вмінь та навичок, отриманих на заняттях англійської мови, розширення світогляду та ерудиції студентів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; формування вміння концентрації уваги, логічного викладу думки, заохочення студентів до вивчення англійської мови.

Інформацію подала кафедра іноземних мов.