Представники ТДМУ взяли участь у VI Міжнародній стоматологічній конференції студентів та молодих вчених «Актуальні питання науково-практичної стоматології»

На базі стоматологічного факультету Ужгородського національного університету 20-22 квітня відбулася VI Міжнародна стоматологічна конференція студентів та молодих вчених «Актуальні питання науково-практичної стоматології», в рамках якої проведено Міжнародний лекторій та представлено нові напрацювання з проблем сучасної стоматології.

У лекторії взяли участь провідні науковці України та Словаччини, зокрема президент Асоціації стоматологів України Ірина Мазур, президент Асоціації судової стоматології України Євген Костенко, професор НУО «Академія Кошиці» Андрій Єнча (Словаччина). Свої напрацювання щодо діагностики та лікування дерматозів з аутоімунним компонентом на стоматологічному прийомі в цій частині конференції представила доцент кафедри терапевтичної стоматології Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачеського Наталія Гасюк.

1

Лекція д.мед.н., доцента кафедри терапевтичної стоматології Наталії Гасюк.

 У останній день роботи міжнародного симпозіуму відбулася конференція студентів та молодих вчених, в якій 28 юних науковців з десяти вищих медичних навчальних закладів України доповіли про результати своїх напрацювань.

Студентка третього курсу стоматологічного факультету ТДМУ Соломія Маркевич нагороджена дипломом першого ступеня в секції «Терапевтична стоматологія».

2

Студентка третього курсу стоматологічного факультету Соломія Маркевич разом з науковим керівником – доц. Гасюк Н.В.

Наш університет представляла делегація у складі 18 студентів 4 та 5 курсів. Вони не лише взяли участь у лекторії та практичних майстер-класах, а також мали можливість поспілкуватися між собою та старшими колегами.

3

Делегація ТДМУ на VI Міжнародній конференції студентів та молодих вчених «Актуальні питання науково-практичної стоматології» (Ужгород) разом з куратором – доц. Гасюк Н.В. та головним позаштатним спеціалістом Закарпатської області з фаху «Дитяча стоматологія» – проф. Клітинською О.В.