Професор з Вроцлавського технічного університету прочитав лекції для викладачів і студентів ТДМУ

Заступник декана хімічного факультету Вроцлавського технічного університету (Польща), професор Пйотр Млинаж 16-20 травня 2017 року перебував у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського в рамках програми академічних обмінів ERASMUS+.

MED_6578

MED_6587

Він прочитав відкриту лекцію для викладачів і студентів ТДМУ на тему «Metabolomic tools in medicine as hope for quick and reliable diagnostics and monitoring of treatment efficacy». Окрім того, професор з Польщі виступив з доповіддю «Does the system of financing science and research in Poland give opportunity for international cooperation and projects?» під час ХІV Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні підходи до вищої медичної освіти в Україні», яка відбулася на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» 18-19 травня 2017 року.

MED_6525

MED_6519

У рамках свого перебування професор Пйотр Млинаж зустрівся з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою з метою обговорити можливі напрямки і перспективи міжнародної співпраці між Тернопільським державним медичним університетом імені І.Горбачевського та Вроцлавським технічним університетом (Польща).

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевський.