https://www.youtube.com/watch/default.jpg" />
Меню Закрити

Викладачі і студенти ТДМУ взяли участь у «Наукових пікніках»

21 травня на Театральному майдані відбулися 5-ті ювілейні «Наукові пікніки» – захоплюючий проект, який вперше у Тернополі стартував у 2013 році. Традиційно в цьому заході взяв участь Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського.

IVN_3170 IVN_3177

Викладачі кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків зліва направо доц. Васенда М.М., асист. Дарзулі Н. П., доц. Белей Н.М., доц. Козир Г.Р., доц. Пласконіс Ю. Ю.

Загалом було понад понад 250 учасників. Свої досліди представили 38 команд. За словами організаторів, учасники показали понад півтисячі наукових експериментів.

Цього разу на «Наукових пікніках» наш навчальний заклад був представлений викладачами і студентами фармацевтичного факультету.

IVN_3183 IVN_3192

IVN_3219

Викладачі курсу технології ліків кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків продемонстрували технологічні процеси одержання таких лікарських форм як супозиторії та гелі, а також постадійне виготовлення косметичного мила.

IMG_0268 IVN_3122 IVN_3138

Подивитися і взяти участь у виготовленні гелів на основі рослинних екстрактів прийшли не лише діти, а й дорослі. Діти допомагали виконувати процеси виливання і виштовхування супозиторій, підбирали допоміжні речовини для виготовлення косметичного мила, рецепт якого розпитувалися і навіть записували гості даного заходу.

IMG_0265 IMG_0266 IMG_0267

Студенти фармацевтичного факультету розповідали присутнім про спеціальний інвентар, який є необхідним у виробничій аптеці, про особливості роботи і функції провізора.

Незважаючи на несприятливі погодні умови, «Наукові пікніки» захопили і учасників, і гостей, і вкотре довели, що наука може бути цікавою та доступною.

IMG_0263

IMG_0264 (1)

https://www.youtube.com/watch?v=dMdMhep7dz0