Візит делегації Самаркандського державного медичного інституту до ТДМУ

Представники Самаркандського державного медичного інституту (Узбекистан) – проректор з навчальної роботи Болтир Юдашев і проректор з наукової роботи Шухрат Юсупов – 25 травня цього року прибули до Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського з нагоди святкування 60-річчя вишу. Вони передали вітання від імені ректора Самаркандського державного медичного інституту.

image001

Під час зустрічі з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою вони обговорили низку питань щодо подальшої співпраці.

image003

«Між нашими університетами давня і міцна дружба. Ми це високо цінуємо це і плануємо розвивати наше співробітництво. Завжди раді бачити вас серед постійних і надійних партнерів», – сказав Михайло Михайлович.

image005 image007

Представники делегації зазначили, що розраховують на підтримку і допомогу ТДМУ. Сьогодні в Узбекистані відбувається реформа вищої медичної освіти. За їхніми словами, наш досвід, інновації та методичні напрацювання будуть надзвичайно корисними на цьому шляху.

image009

Зі свого боку Михайло Корда запевнив у всебічній підтримці.

image011

Колеги з Узбекистану детально ознайомилися з роботою центру симуляційного навчання в ТДМУ, навчально-наукового інституту морфології, фармацевтичного факультету та інших підрозділів. Представники Самаркандського державного медичного інституту перебуватимуть у ТДМУ.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.