У ТДМУ відбулася лекція «Право на життя …. з 22 тижнів»

З ініціативи Фонду Віктора Пінчука та Наукового товариства студентів Тернопільського державного медичного університету 18 жовтня 2017 року для майбутніх медиків завідувач відділення інтенсивної терапії новонароджених Тернопільського обласного перинатального центру Неля Скубенко прочитала лекцію «Право на життя… з 22 тижнів».

Тернопільський обласний перинатальний центр «Мати і дитини» – єдиний в області лікувальний заклад ІІІ рівня акредитації, який надає високоспеціалізовану допомогу новонародженим дітям на місці та виходжує глибоконедоношених дітей з різними термінами гестації. З 2009 року лікувальний заклад є партнером програми Фонду Віктора Пінчука «Колиски надії», завдяки якому, відділ було оснащено найсучаснішою апаратурою, що дає можливість виходжувати таких дітей.

Під час зустрічі Неля Скубенко обговорила зі студентами морально-етичні, психологічні питання, пов`язані з виходжуванням глибоконедоношених дітей, роль благодійних організації у всебічній підтримці, як батьків, так і медичного персоналу відділення.

Також у рамках зустрічі відбулася презентація програм Фонду Віктора Пінчука для молодих лідерів.

Своїми враженнями від участі в програмах фонду «Завтра.ua» поділилися студенти ТДМУ Петро Табас, Роман Зварич, а також Юлія Бандрівська, яка взяла участь у літньому кемпі.

Як зазначила голова НТС ТДМУ Катерина Галей, головна місія програми – сформувати мережу молодих лідерів, об’єднати нове покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яке стане рушійною силою прогресивних змін в Україні.

Кожен учасник програм отримує багато контактів активної молоді по всій Україні, оперативну інформацію і досвід в будь-якій галузі, підтримку колег-однодумців у професійних та приватних питаннях, необхідні поради чи допомогу, нових друзів з усіх куточків України. Окрім того, це і фінансова підтримка  – стипендія 1677 грн. щомісяця протягом року, а також підтримка найцікавіших проектів та ініціатив.

Також учасники можуть розраховувати на підбір та налагодження зв’язків з потенційними партнерами проектів й ініціатив, отримання необхідних експертних консультацій, сприяння висвітленню досягнень в ЗМІ, рекомендації потенційним роботодавцям для найактивніших учасників спільноти Завтра.UA.

Завжди можна прослухати лекції всесвітньо відомих політиків, мислителів та громадських діячів. Є можливість участь у щорічній конференції «YES» – у найвпливовішому дискусійному форумі України, який збирає провідних світових та українських політиків, бізнесменів та експертів.

За допомогою освітніх програми молодь може отримати знання з різних галузей на освітніх форумах, конференціях, дискусіях. Є можливості участі у партнерських проектах – PinchukArtCentre, Фонду Олени Пінчук АНТИСНІД, Global Оffice, інші.

Тут можна опрацювати свої ідеї та підготувати їх до впровадження у вигляді готових проектів у команді однодумців, пройти низку тренінгів з особистого і професійного розвитку шляхом отримання корисних вмінь  та навичок.

Фонд Віктора Пінчука шукає молодих людей з активною громадянською позицією, оригінальними науковими ідеями та дослідженнями, мотивацією до особистісного та професійного росту, лідерським потенціалом, комунікаційними та творчими здібностями, академічною успішністю.

Учасниками конкурсу можуть стати студенти денної форми навчання 3-6 курсів ВНЗ України ІV рівня акредитації, віком до 35 років, громадяни України.

Щоб взяти участь, потрібно з 17 жовтня до 30 листопада 2017 року подати документ на конкурс на сайті zavtra.in.ua. Для цього необхідно заповнити анкету, подати самостійну конкурсну роботу, відгук наукового керівника (чи іншого авторитетного науковця) на конкурсну роботу, обґрунтування наукової роботи, рекомендаційний та мотиваційний листи, копії документів, які підтверджують наукову та соціальну діяльність, портретне фото, зроблене протягом останнього року.

Етапи конкурсу:

Етап 1:  грудень 2017– січень 2018. Обробка поданих пакетів документів та оцінювання рекомендаційного, мотиваційного листів та обґрунтування наукової роботи.

Етап 2: лютий – березень 2018. Оцінювання конкурсної роботи фаховими експертами та нарахування балів за наукову діяльність.

Етап 3: березень – квітень 2018. Оцінювання особистісного потенціалу конкурсантів під час одноденних  очних змагань.

Оголошення результатів конкурсу відбудеться у травні 2018 року.

zavtra.in.ua facebook.com/Zavtra.UA

konkurs@zavtra.in.ua, info@zavtra.in.ua

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.