Команда ТДМУ – переможець цьогорічного проекту «Студдоба»

Уже вкотре в Тернополі відбувся непересічний проект «Студентська доба». У ньому взяла участь команда Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Для нашого вишу перемога в цьому проекті вже є традицією, адже головний кубок майбутні медики здобувають третій рік поспіль. Головна мета заходу – виявлення та розвиток інтелектуальних і творчих здібностей молоді шляхом залучення до різноманітних цікавих тренінгів та інтелектуальних ігор.

У цьогорічній «Студдобі» взяли участь 5 команд, кожна з яких складалася з 8 осіб. У проекті були представлені ТНЕУ, ТНТУ, ТНПУ, ТДМУ, а також Бучацький коледж Подільського державного аграрно-технічного університету.

Захід мав два напрямки. Якщо у попередні роки організатори працювали тільки над проектним менеджментом, то цього разу команди змогли спробувати себе в моніторингу та аналітиці. Як зазначали в оргкомітеті, «Студентська доба» проводиться для того, аби студенти зрозуміли, що, об’єднавшись, вони зможуть краще реалізувати себе.

Капітан команди ТДМУ – студент четвертого курсу стоматологічного факультету Віталій Карпов наголосив на тому, що у підготовці їм допомагали учасники «Студдоби» від нашого університету попередніх років, зокрема багато настанов дав Олександр Рибинський-Косман.

Честь Тернопільського медуніверситету також відстоювали представники медичного факультету Романія Павлюк, Юлія Кібець, Катерина Андрушкевич, Сергій Супрун, Артем Присяжнюк, Олександр Стрибулевич, Степан Ванкевич.

Вітаємо нашу молодь з перемогою і бажаємо нових підкорених вершин, успіхів і завзяття!

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.