У ТДМУ підписали угоду про співпрацю з Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського багато років поспіль співпрацює з Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, з яким реалізовано низку проектів і організовано чимало заходів. Цього року відбувся новий виток співпраці, пов’язаний зі спільним виконанням науково-дослідних робіт і спільною розробкою стандартів надання екстреної медичної допомоги. Також загальними зусиллями обох сторін було опубліковано науково-методичні матеріали з питань екстреної медичної допомоги для підготовки лікарів, фельдшерів, парамедиків.

У рамках цієї співпраці нещодавно ректор ТДМУ, професор Михайло Корда підписав угоду з заступником директора Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, професором Сергієм Гур’євим, а також з завідувачем відділення з підготовки інструкторів з екстреної медичної допомоги Віталієм Крилюком. Договір стосувався виконання науково-дослідних робіт, пов’язаних з моделюванням політравми і постішемічного та реперфузійного синдромів на базі «Віварію» нашого університету здобувачами Українського науково-практичного екстреної медичної допомоги і медицини катастроф. В угоді передбачено і підготовку до друку видання тритомного підручника всеукраїнського значення з питань екстреної і невідкладної допомоги. Сигнальний примірник першого тому вийшов на початку 2017 року, співавторами якого є викладачі ТДМУ. На разі триває робота над перевиданням цього тому і підготовкою двох наступних.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.