Навчальні і благодійні проекти студентів ТДМУ в рамках Європейської медичної студентської асоціації

Представники Тернопільської філії Європейської асоціації студентів-медиків, які є студентами Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, під завершення 2017 календарного року провели тематичне засідання організації та відвідали благодійний фонд «Карітас».

Зустріч представників ЄМСА відбулася в центрі симуляційного навчання ТДМУ і була присвячена методам катетеризації пацієнтів.

Спершу директор центру Галина Цимбалюк детально розповіла про різні види урологічних катетерів, їх призначення та специфіку використання. Вона поділилася своїм практичним досвідом щодо їх встановлення.

Після теоретичної частини засідання Європейської асоціації студентів-медиків майбутні лікарі перейшли до відпрацювання практичних навичок.

«Дуже приємно, що молоді люди мають бажання вдосконалюватися, хочуть знати більше, набути практичний досвід. Упродовж декількох днів лідери організації до досконалості відпрацьовували навички для того, щоб поділитися своїми знаннями з іншими», – зазначила Галина Цимбалюк.

Також до дня Святого Миколая ініціативна група ЄМСА зібрала теплі речі та продукти харчування і передала їх до благодійного фонду «Карітас», куди звертаються люди з незахищених верств населення за допомогою. Нагадаємо, що в соціальній їдальні щодня мають можливість пообідати ті, хто перебуває за межею бідності.

«У Польщі є традицією напередодні великих свят і загалом допомагати такій організації, як «Карітас», яка опікується хворими людьми, особами похилого віку і безхатченками. До навчання в ТДМУ я разом зі своєю мамою постійно приносили речі і їжу. Цього року ми організували таку благодійну акцію в Тернополі», – розповіла голова Тернопільської філії ЄМСА Зюзанна Бетковяк.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.