Студенти ТДМУ влаштували свято Миколая для дітей

Багато років поспіль волонтерська група студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського до дня Святого Миколая організовує свято для дітей з малозабезпечених сімей. Таким чином майбутні лікарі підтримують віру малечі у добро і милосердя.

Упродовж тижня студенти медичного та соматологічного факультетів збирали кошти, щоб придбати подарунки для своїх підопічних. Молодим людям вдалося назбирати потрібну суму, аби додати радості тридцяти шістьом дітям з шістнадцяти родин.

Координаторами збору коштів, закупівлі подарунків і доставлення їх до адресатів були: від першого курсу Христина Сурман, від другого – Ірина Зубок, від четвертого – Катерина Бігуняк, від п’ятого – Мар’яна Позунь, від шостого – Надія Ткачук.

Приємним є той факт, що студенти ТДМУ дружною родиною активно долучалися до акції і не були байдужі щодо того, щоб подарувати казку і віру в добро кожній дитині. За це щиру подяку їм висловила координатор волонтерського руху серед студентів Мар’яна Позунь. Наші активісти доносили щирі вітання і подарунки до своїх підопічних у перервах між іспитами. Натхнення на подальшу волонтерську діяльність їм додали радісні дитячі усмішки.

Зичимо нашим студентам веселих свят і успіхів у Новому році!

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.